Cost Comparison:Save Money on your Grocery Bill with Vi-Shake!

by Lori on November 8, 2011

Do you think that using Vi-Shake is too costly?  Did you know most shakes cost less than $2 a shake?!

Check out this cost comparison chart(click to enlarge) and see for youself!

Save money on your grocery budget, get healthy and lose weight!

Don’t wait! Sign up today for your very own Vi-Shake Magic Mix!

30 day money back guarantee and you can even earn your next months mix for FREE!! 

Click here for reuse options!
Copyright 2011 My Kinda Rain | Houston Mom Blog | Travel Blogger
The following two tabs change content below.

Leave a Comment

CommentLuv badge

{ 0 comments… add one now }

Previous post:

Next post: